Double-Take for Hyper-V

Kompletní ochrana dat pro virtuální stroje s Hyper-V

Double-Take® for Hyper-V™ replikuje a kompletně zálohuje Microsoft® Hyper-V virtuální stroje v reálném čase, lokálně i vzdáleně. Double-Take for Hyper-V vás osvobozuje od využívání patentované technologie SAN a umožňuje vám využívat jakékoliv dostupné datové úložiště a uložit tam obsah virtuálních strojů.

Hlavní výhody:

  • Migrace dat v reálném čase i mezi kontinenty: Double-Take for Hyper-V vám umožňuje zálohovat data Hyper-V virtuálních strojů v reálném čase, lokálně nebo mezi jednotlivými kontinenty bez vysokých nákladů a komplexity konkurenčních řešení.
  • Automatické vyhledávání virtuálních strojů a velice rychlé zajištění vašich dat: Double-Take for Hyper-V je pravidelně sjednocován s Hyper-V managementem, takže se kdykoliv můžete podívat na seznam dostupných virtuálních strojů ve vašem IT prostředí a jednoduše vybrat, kterou úlohu prioritně chránit.
  • Testování správné funkce zálohovacího systému v reálném čase a bez narušení chodu produkčního systému: Double-Take for Hyper-V vám umožňuje spustit zálohovací virtuální stroj v testovacím režimu. Takže si jednoduše ověříte funkčnost zálohovacího systému a nikterak nenarušíte chod produkčního serveru.

  • Flexibilní ochrana Vašich dat – Na rozdíl od zálohovacích systémů virtuálních strojů založených na SAN technologii, softwarová ochrana Double-Take for Hyper-V vám dává možnost:
  • Nastavit ochranu typu – virtuální stroj – virtuální stroj, takže můžete zálohovat jak jednotlivé virtuální stroje, tak i libovolný počet virtuálních strojů na vámi specifikovaný Hyper-V host server.
  • Replikujte a zálohujte své virtuální stroje na další Hyper-V host servery kdekoliv na světě – virtuální stroje mohou být zálohovány na jiné virtuální stroje v úplně jiném městě, jiné zemi nebo klidně i jiném světadílu.
  • Nakofigurujte si replikační možnosti na míru vaší IT infrastruktuře – zvolte si kompresi, monitorování stavu stroje, throttling, správu nebo frekvenci zálohování pro každý server nezávisle.