Double-Take for Linux

Ochrana a obnova dat pro OS Linux

Softwarový nástroj Double-Take® pro OS Linux poskytuje ochranu dat v reálném čase, jejich obnovu v případě pádu systému a disponuje automatickou ochranou proti selhání vašich fyzických i virtuálních serverů, na kterých běží operační systém Linux. Double-Take pro OS Linux je dostupné a spolehlivé řešení zajišťující stálý chod vašich business aplikací a zároveň centralizovanou zálohu všech dat.

Jak Double-Take for Linux funguje?

alt

  • Spolehlivá ochrana a obnova dat pro Linux – servery s operačním systémem Linux jsou flexibilním a spolehlivým základem pro vaše business-critical aplikace jako například databáze, webové aplikace a další IT služby vaší infrastruktury. Nástroje Double-Take poskytují nejvyšší úroveň ochrany dat, takže snadno zajistí, aby vaše obchody dopadly úspěšně i v případě výpadku celé vaší IT infrastruktury.
  • Maximální flexibilita – OS Linux je oblíbený díky jeho otevřeným možnostem. Tomu jsme přizpůsobili i nástroje Double-Take. Tento software poskytuje stejnou flexibilitu pro vaše řešení jako operační systém, který na něm běží. Double-Take je navíc plně softwarový nástroj, takže není zapotřebí žádného specializovaného hardwaru.
  • Neobětujte výkon na úkor bezpečnosti - Double-Take mění pouze hodnoty bytu, takže ke své práci využívá úplné minimum datového toku.