Double-Take for Windows

Double-Take pro operační systém Windows zajišťuje neustálou replikaci dat a ochranu celého obsahu serveru, zálohuje data v reálném čase a automaticky rozpozná chybový stav serveru, takže je obnova dat o mnoho snadnější. Nezáleží na tom, jakou Windows aplikaci využíváte. Double-Take je dostupné řešení, s kterým budou vaše data vždy dostupná a zabezpečená.

alt

Double-Take Application Manager

  • Kompletní zabezpečení celého serveru – náš systém zajistí, aby i v případě úplného výpadku serveru vše fungovalo, jak má. Systém zajistí přesun konfigurace celého operačního systému, aplikací i dat na vámi vybraný cílový server.
  • Obnova dat na Vaši žádost – v případě výpadku serveru můžete podle svých potřeb obnovit data, která momentálně potřebujete.
  • Snadná instalace– Pomocí Enterprise Install Console můžete snadno nainstalovat a spravovat Double-Take na všech serverech napříč celou společností.
  • Minimální prodlevy – s novým Double-Take 5.0 už nemusíte při obnově dat vaše aplikace vypínat, ale klidně pracovat dál. Vaše společnost žádný výpadek nepocítí.

Double-Take poskytuje víc, než je pouze periodické zálohování. Double-Take v reálném čase přenáší byte po bytu a replikuje tyto data na alternativní server, ať už lokálně nebo kdekoliv na světě. To znamená, že při jakékoliv operaci WRITE Double-Take zazálohuje aktualizovanou položku na cílový server.

Nechte Double-Take Application Manager automaticky nakonfigurovat ochranu a sami si poté udělejte jednoduchou kontrolu automatického nastavení ve čtyřech snadných krocích.

Díky technologii Double-Take Full-Server Failover je zajištěna obnova dat i při úplném výpadku serveru nebo celého systému, včetně operačního systému, aplikací i dat.

Technologie Double-Take Server Recovery Option (SRO) eliminuje nepraktické postupy a umožňuje obnovit obsah serverů pouze jedním kliknutím.

Double-Take chrání aplikace typu Microsoft Exchange, SQL, SharePoint, Oracle, IIS, soubory a dokumenty (včetně NAS) a další. Výhodou Double-Take je, že je hardwarově nezávislý, takže můžete data replikovat z jednoho typu hardwaru na jiný, mezi jednotlivými výrobci, mezi SAN, LAN, NAS, nebo dokonce mezi jednotlivými Windows operačními systémy. Vyberte si nejlepší systém mezi software systémy nabízejícími obnovu a ochranu dat. Double-Take.

Více než 10 000 společností na celém světě využívá k ochraně a obnově svých dat právě Double-Take Software, od malých a středních společností až po Fortune 500. K ochraně, neustálé dostupnosti a obnově svých důležitých dat si Double-Take zvolili i světové společnosti, jako je Microsoft®, Dell® nebo Hewlett-Packard®. Pokud pomůžeme vítězit nad konkurencí jim, proč bychom nepomohli vám?