KS Double-Take Cloud

Potřebujete zálohovací řešení, které nezatěžuje Vaše servery a umožňuje obnovit Vaše produkční servery v případě jejich výpadku? KS Double-Take Cloud umožňuje pomocí produktu Double-Take Backup v reálném čase replikovat kompletní obsah vašich serverů do datacentra společnosti Kancelářské stroje a v případě výpadku vašich serverů obsah rychle obnovit. Nemusíte tak pro zajištění zálohy a obnovy dat přikupovat další hardware ani zatěžovat stávající IT infrastrukturu. KS Double-Take Cloud poskytuje při vynaložení minimálních nákladů komplexní, spolehlivé zálohovací řešení se zákaznickou podporou a garancí SLA, které vám umožní plně se soustředit na dosažení obchodních cílů a nestarat se o data a IT vybavení.

Jak řešení funguje?

Na každý produkční server, který si budete přát zabezpečit se nainstaluje Double-Take Backup agent. V KS datacentru se poté vytvoří váš záložní server s kterým produkční server komunikuje přes bezpečné VPN spojení. Double-Take Cloud je kompatibilní se všemi aplikacemi bez vyjímky využívající Microsoft Windows Server 2003 a vyšší verze. Ochrana na bázi KS Double-Take Cloud využívá stejnou technologii jako ostatní produkty Double-Take tj. replikace v reálném čase formou byte level s možností plánovaná replikace včetně podpory komprese dat, takže je zajištěno maximální využití šířky přenosového pásma.

Většina zálohovacích cloud systémů končí právě u prostého zálohování serverů. Zálohovací řešení KS Double-Take Cloud je však o krok napřed. Stačí pomocí vzdáleného přístupu vytvořit další servery v KS datacentru, z Vašich záložních serverů umístěných v KS datacentru přenést obsah na tyto nové servery a pomocí KS Double-Take Cloud System-State Recovery nástroje přenést obsah zpět na Vaše produkční servery s nezměněným nastavením aplikací, switchů i dalších klíčových komponent.

KS Double-Take Cloud nabízí nenákladnou zálohu a obnovu kompletního systému nezávisle na velikosti a obsahu infrastruktury. KS Double-Take Cloud využívá ostatních produktů Double-Take Software a umožňuje optimalizovat využití a zabezpečení Vaší infrastruktury, ať už fyzicky, nebo virtuálně.

Celé řešení je nabízeno formou služby s garantovanou kvalitou – SLA. KS Double-Take Cloud soustava je monitorována dohledovým systémem, který sleduje a včas upozorní na případný problém kterékoli části soustavy KS Double-Take Cloud. V návaznosti na KS Servicedesk oddělení pak naši technici bezodkladně zajistí obnovu poruchy a zabezpečí opětovný běh serverů a aplikací.